Connect with us

Kultura

Konkurs „Zielony Zakątek”

Trwa kolejna edycja konkursu na najładniejszy balkon i rabatę. Na zgłoszenia autorów „Zielonych Zakątków” organizatorzy czekają do 15 lipca.

Zgłoszenia do 10 lipca 2020r.

Zachęcamy do wzięcia udziału i pokazania swych pięknych i kolorowych miejsc.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Telewizja KTK: http://telewizjaktk.pl/…/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie…/

Informacje miejskie

„Uzależnienia- Droga donikąd”. Kętrzyński Profilaktyczny Piknik Rodzinny

Wychodząc z założenia, iż jedną z bardziej efektywnych form profilaktyki jest nie tylko miłe ale również konstruktywne spędzanie czasu wolnego z dziećmi, Gmina Miejska Kętrzyn wraz z Fundacją Uskrzydleni Wspieramy Kreatywnie oraz Kętrzyńskim Centrum Kultury  9 sierpnia zorganizowała na terenie amfiteatru Profilaktyczny Piknik Rodzinny pod hasłem „Uzależnienia- Droga donikąd”.

Przy słonecznej i wręcz upalnej tego dnia pogodzie zaproponowane przez organizatorów quizy, warsztaty pizzy, zajęcia profilaktyczne, wspólna zabawa, dmuchańce, balonowe ZOO , bańki mydlane czy pokaz działania psa Straży Granicznej spowodowały, że nikt z obecnych nie czuł się znudzonym . Zwieńczeniem Kętrzyńskiego Profilaktycznego Pikniku Rodzinnego był koncert Gabriela Fleszara połączony z pogadanką na temat uzależnień i jego osobistymi doświadczeniami. Koncert ten można by określić w kilku ważnych i prostych słowach: „Człowiek wolny to człowiek wolny od uzależnień”.

To właśnie te wszystkie elementy sprawiły, że nielicznie zgromadzone w amfiteatrze rodziny (ze względu na upalną pogodę i zasady bezpieczeństwa związane z pandemią) przez kilka godzin miłay możliwość rodzinnego spędzenia czasu.

Czytaj dalej »

Informacje miejskie

Koncert zespołu Enej odwołany

Z przyczyn niezależnych od organizatora, planowany na dzień 15 sierpnia koncert zespołu Enej został odwołany. Za utrudnienia przepraszamy w imieniu swoim i zespołu. Zwrotu biletów zakupionych w kinie „Gwiazda”, będzie można dokonać od 17 sierpnia 2020 r.w kasie kina w godz.14-21.00.

Czytaj dalej »

Informacje miejskie

Kętrzyński Profilaktyczny Piknik Rodzinny pod hasłem „Uzależnienia- Droga donikąd” – 9 sierpnia godz. 11.00 (Amfiteatr ul. Kajki 2, wstęp wolny)

Wychodząc z założenia, iż jedną z bardziej efektywnych form profilaktyki jest konstruktywne spędzanie czasu wolnego z dziećmi, Gmina Miejska Kętrzyn wraz z Fundacją Uskrzydleni Wspieramy Kreatywnie,, serdecznie zapraszają  w dniu 9 sierpnia 2020 r. do kętrzyńskiego amfiteatru na  Kętrzyński Profilaktyczny Piknik Rodzinny pod hasłem „Uzależnienia- Droga donikąd”.

Początek godz. 11:00. W programie quizy, warsztaty pizzy, zajęcia profilaktyczne, wspólna zabawa z chustą animacyjną, dmuchańce, balonowe ZOO ,bańki mydlane, pokaz psów ze Straży Granicznej, muzyczne uniesienia z Gabrielem Fleszarem i wiele innych atrakcji.

Oczywiście nie zabraknie także stoiska profilaktycznego, na którym będzie można otrzymać materiały edukacyjne, tematycznie związane z zagrożeniami jakie niesie współczesna cywilizacja ( alkohol, narkotyki- dopalacze, cyberprzemoc) oraz informacje dotyczące miejsc,  gdzie można w naszym mieście i regionie skorzystać z fachowej, specjalistycznej pomocy.

WSZYSTKIE ATRAKCJE GRATIS !!!!!

Pamiętajmy!!!! Bawimy się bezpiecznie -Weź maseczkę i zachowaj środki ostrożności!!!
Miejsce i czas: 9 sierpnia 2020 r. Amfiteatr przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie, startujemy o godz. 11.00, zakończenie godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy!!

Czytaj dalej »

Wydawca

Kętrzyńskie Centrum Kultury
Ul. Sikorskiego 24 A
11-400 Kętrzyn

Redakcja

Plac Piłsudskiego 10/1
11-40 Kętrzyn, tel. 89 751 47 65
e-mail: naszemiastoketrzyn@wp.pl
Redaktor naczelny: Franciszek Jaroński

 

© Kętrzyńskie Centrum Kultury