Connect with us

Siatkówka

Turniej Piłki Plażowej Pań

4 lipca na boiskach do piłki plażowej rozegrano Turniej Piłki Plażowej Pań. W  Turnieju wzięło udział 9 dwuosobowych drużyn z: Olsztyna, Bartoszyc, Gołdapi, Mrągowa i Kętrzyna.

Przy typowo letniej pogodzie, po wielogodzinnych zmaganiach na boiskach do gry w plażową piłkę siatkową, turniej zwycięsko zakończyła para z Olsztyna w składzie Magdalena Borowska i Julia Gach. Drugie miejsce wywalczyła para z Bartoszyc (Ula Złotkowska i Ola Fota), a trzecie również para z Bartoszyc   Iza Treblińska i Olga Ryglewicz.

Siatkówka

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ „PUREFOOD CUP 2020 KĘTRZYN”

8 sierpnia na terenie boisk do gry w siatkową piłkę plażową znajdujących się na terenie obiektu  Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Kętrzynianka” odbył się kolejny tego lata turniej piłki siatkowej mężczyzn. W turnieju, w którym  uczestniczyło 14 par z regionu zwycięsko zakończyła olsztyńska para siatkarska w składzie Patryk Piotr Tyszko/Paweł Pietkiewicz.

Mimo ogromnego upału miniona sobota była nie wątpliwie udana dla siatkarzy uprawiających siatkową piłkę plażową zwłaszcza, że tego typu turnieje organizowane na obiekcie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Kętrzynianka” cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Tym razem, ze względów organizacyjnych, w turnieju trwającym wiele godzin uczestniczyło 14 zespołów dwuosobowych.  Był to bez wątpienia niezwykle udany turniej przynajmniej z dwóch względów. Po pierwsze, wszyscy uczestnicy turnieju dzięki firmie „Pure Food – Catering Dietetyczny” (pomysłodawca i sponsor turnieju) otrzymali przed rozpoczęciem turnieju komplet koszulek, po drugie oprócz tradycyjnych nagród rzeczowych najlepsze trzy pary siatkarskie uhonorowane zostały nagrodami pieniężnymi, a czwarta tygodniowym voucherem na korzystanie z oferty firmy „Pure Food – Catering Dietetyczny”

W rozpoczęciu turnieju oraz jego zakończeniu uczestniczył również burmistrz Ryszard Niedziółka, który w skierowanych do siatkarzy słowach podziękował uczestnikom za uczestnictwo, sportową atmosferę oraz podkreślił wysoki poziom turnieju. Nic zatem dziwnego, że czysty piasek, słońce i piłka plażowa były tego upalnego dnia doskonałym przepisem na udaną sportową sobotę.

W turnieju I miejsce przypadło parze siatkarskiej z Olsztyna Patryk Piotr Tyszko/Paweł Pietkiewicz, do których trafiła główna nagroda. II miejsce zajęła para ze Szczytna Filip Kowalewski/Kacper Gut. Na symbolicznym podium z III miejscem znalazła się para olsztyńsko-mrągowska Paweł Borkowski/Marcin Końpa. Natomiast IV miejsce w turnieju zajęła para bartoszycko – giżycka Patryk Kulpaka/Blażej Masłowski.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują firmie „PURE FOOD – Catering Dietetyczny” za ufundowanie nagród finansowych, koszulek dla wszystkich zawodników oraz poczęstunku w trakcie turnieju.

Czytaj dalej »

Siatkówka

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ MIKSTY – 22 SIERPNIA godz. 10.00 (Kompleks Rekreacyjno-Sportowy „Kętrzynianka” ul. Szpitalna 1)

Informacje miejskie

Damian Piórkowski i Klaudia Parczyńska zwycięzcami Turnieju Piłki Plażowej Siatkowej (MIXTY)

W sobotę, 25 lipca na boiskach do piłki plażowej Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego „Kętrzynianka dobył się Turniej Piłki Plażowej Siatkowej MIXTÓW. W turnieju wzięło udział aż 17 zespołów damsko-męskich z Kętrzyna, Bartoszyc, Olsztyna, Suwałk, Mrągowa, Ostródy i Gdańska.

Z uwagi na ilość zespołów uczestniczących w turnieju emocjonująca rywalizacja o laur zwycięzcy trwała wiele godzin (9.00 -18.00). Zwycięsko turniej zakończyła kętrzyńska para w składzie Piórkowski/Parczyńska. Tuż za nimi uplasowała się para Ariel i  Magdalena Fijoł z Bartoszyc. Trzecie miejsce przypadło w udziale parze siatkarskiej mrągowsko- olsztyńskiej w składzie Klecan/Mankow. Z kolei tuż poza podium uplasowała się para kętrzyńsko-suwalska Strzelczyk/ Aleksandrowicz.

Zespoły, które zajęły najwyższe miejsca w klasyfikacji turniejowej zostały nagrodzone pucharami, a wszyscy uczestnicy również koszulkami sportowymi. Ich fundatorem (sponsorem) była olsztyńska firma Pure Food Dawid Czerniawski, za które serdecznie dziękują uczestnicy i organizatorzy  turnieju.