Connect with us

Sport

Bilard. KS SEVEN wygrywa w I kolejce II Ligi Bilardowej PZBil

27 lutego (sobota) 2021 r. – powrót drużyny z Kętrzyna w rozgrywkach ligowych PZBil. Zawodnicy KS SEVEN pokonali w I kolejce rozgrywek II Ligi Bilardowej PZBil drużynę SKB Mrągowo 5:1.

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie w 8 bil i 10 bil oraz 9 bil – gra podwójna. To był ważny dzień dla zawodników z Kętrzyna. Po kilku latach nieobecności ponownie mieli możliwość poczuć smak rywalizacji i wygranej.

Bilardziści dziękuję władzom Kętrzyna za możliwość kontynuowania wysokich osiągnięć bilardowych zawodników naszego miasta. Dziękują również sponsorom za wsparcie w przygotowaniach i uczestnictwie w rozgrywkach oraz zapowiadają, że był to dopiero początek. Są bowiem spragnieni gry … dobrej gry.

Sport

Burmistrz Miasta Kętrzyn zaprasza na cykl turniejów szachowych!

Czytaj dalej »

Piłka nożna

forBet IV liga. KKS Granica Kętrzyn – MKS Mazur Ełk. (Stadion miejski przy ul. Bydgoskiej 20 – bez udziału publiczności)- 10 kwietnia godz. 16.00

Czytaj dalej »

Piłka nożna

Cenne zwycięstwo na wyjeździe. Motor Lubawa-Granica Kętrzyn 1:3

3 kwietnia w meczu wyjazdowym Granica Kętrzyn pokonała 3:1 znacznie wyżej notowany w tabeli rozgrywek forBET IV liga 2020/2021 zespół Motoru Lubawa. Strzelcami bramek dla Granicy byli Marcin Dwulat (2 ) i Łukasz Swacha.

Zespół seniorów Granicy po rozegranych 20. kolejkach (dwa mecze odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne) z dorobkiem 31. punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli IV ligi.

Najbliższy mecz ligowy Granica rozegra na własnym boisku 10 kwietnia z Mazurem Ełk, który po 22. kolejach rozgrywek ligowych, zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Źródło: https://www.facebook.com/kksgranicaketrzyn

Czytaj dalej »

Wydawca

Kętrzyńskie Centrum Kultury
Ul. Sikorskiego 24 A
11-400 Kętrzyn

Redakcja

Plac Piłsudskiego 10/1
11-40 Kętrzyn, tel. 89 751 47 65
e-mail: naszemiastoketrzyn@wp.pl
Redaktor naczelny: Franciszek Jaroński

 

© Kętrzyńskie Centrum Kultury